Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,6% sub estimat

Modernizare retea joasa tensiune Borozel, jud. Bihor

Număr anunț
SCN1156509
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC LINE SRL (CUI 18428086)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.499.412,08 RON
Valoare atribuită
1.485.227,03 RON 40,6% sub estimat
Data publicării
28.11.2024 07:59
Anunț de atribuire
SCNA1118098
Termen limită
16.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232585

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LINE SRL CUI 18428086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EL CONSTRUCT SRL CUI RO 13605900
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PORTATIV SRL CUI RO14719724
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.485.227,03 RON

din 2.499.412,08 RON estimat 40,6%

Adjudecat la 59,4% din estimat · economie 1.014.185,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.