Anulată Anunț de participare

Furnizare mobilier pentru unitățile de învățământ din cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE A ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 1 VALCĂU DE JOS”, cod F-PNRR-Dotari-2023-2919”, derulat prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR), Componenta C15: Educație

Număr anunț
SCN1156605
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393.512 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
29.11.2024 19:26
Anunț de atribuire
SCNA1115799
Termen limită
10.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232742

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 393.512 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sală de clasă preșcolari 19.675,60 RON Anulat
2 Săli de clasă învățământ primar 137.729,20 RON Anulat
3 Săli de clasă gimnaziu 118.053,60 RON Anulat
4 Laborator de stiinte 118.053,60 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.