- Număr anunț
- SCN1156573
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.600 RON
- Valoare atribuită
- 444.600 RON
- Data publicării
- 29.11.2024 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1115751
- Termen limită
- 12.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232663
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract furnizare Clor lichid-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1232663.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
444.600 RON
din 444.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro