Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Dotarea cu echipamente ITC, mobilier si materiale didactice a Liceului Tehnologic „Stanescu Valerian”
- Număr anunț
- SCN1156669
- Autoritate contractantă
- Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273.463,71 RON
- Valoare atribuită
- 273.324,20 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.12.2024 19:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1118396
- Termen limită
- 18.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233070
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
273.324,20 RON
din 273.463,71 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 139,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.