Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat

Lucrari de intarire pentru racordarea la RED a locului de consum permanent locuinta amplasata in judetul Buzau, com. Sapoca, sat Matesti, str. Principala, CP 127541

Număr anunț
SCN1156623
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
MULTIPROD ENERGO SRL (CUI 3608607)
Cod CPV
45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379.753,45 RON
Valoare atribuită
277.310,66 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
02.12.2024 10:57
Anunț de atribuire
SCNA1117707
Termen limită
17.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232794

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTIPROD ENERGO SRL CUI RO 3608607
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GV ELECTRO TOTAL SRL CUI RO16631296
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

277.310,66 RON

din 379.753,45 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 102.442,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.