Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Intarire retele pentru alimentarea cu energie electrica immobile locuinte SC GLOBAL JOBS NETWORK SRL(CF114054, 114045) SC DAMIAN BUILDING TEAMS SRL(CF114049) SC DENICOMAR INVEST SRL(CF114037, 104039, 104041) Orasul Cisnadie, jud Sibiu
- Număr anunț
- SCN1156716
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757.451,11 RON
- Valoare atribuită
- 748.207,75 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2024 16:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1119517
- Termen limită
- 18.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233045
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Valoare atribuită
748.207,75 RON
din 757.451,11 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 9.243,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.