Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat

Modernizare strazi: Digului, Botoni, Mandra, Noua, Sirenei

Număr anunț
SCN1156696
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
SPERANŢA SRL (CUI 2163772)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.061.237,77 RON
Valoare atribuită
4.798.929,06 RON 20,8% sub estimat
Data publicării
03.12.2024 13:31
Anunț de atribuire
SCNA1117448
Termen limită
19.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232926

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPERANŢA SRL CUI RO2163772
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZONA D SRL CUI 11468008

Valoare atribuită

4.798.929,06 RON

din 6.061.237,77 RON estimat 20,8%

Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 1.262.308,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.