Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Servicii postgaranție de reparații și întreținere a autovehiculelor

Număr anunț
SCN1156759
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
BRADY TRADE SRL (CUI 3578085)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313.000 RON
Valoare atribuită
245.469 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
04.12.2024 16:16
Anunț de atribuire
SCNA1116496
Termen limită
17.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233120

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRADY TRADE SRL CUI 3578085

Valoare atribuită

245.469 RON

din 313.000 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 67.531 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.