Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Policloruri de aluminiu

Număr anunț
SCN1156755
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.138.500 RON
Valoare atribuită
2.093.000 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
04.12.2024 14:58
Anunț de atribuire
SCNA1116463
Termen limită
16.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233011

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391

Valoare atribuită

2.093.000 RON

din 2.138.500 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 45.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.