Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat
Realizarea lucrarilor de intarire ce cad in sarcina Operatorului de Distributie conform ATR-urilor emise, necesare racordarii noilor utilizatori la nivelul Structurii Regionale Brasov - lucrari de intarire aferente ATR nr. 7010230635841
- Număr anunț
- SCN1156736
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 764.427,35 RON
- Valoare atribuită
- 577.602,58 RON 24,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2024 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1119486
- Termen limită
- 20.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232997
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
KRON POWER EXECUTION MT S.R.L. CUI 46305380
Asociați 1
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO40637380
Valoare atribuită
577.602,58 RON
din 764.427,35 RON estimat
24,4%
Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 186.824,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.