Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat
Achizitie ECHIPAMENTE DIGITALE in cadrul proiectului "DOTAREA SCOLII GIMNAZIALE NR. 1 DIN COMUNA CALARASI, JUDETUL BOTOSANI CU MOBILIER, MATERIALE IDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE", cod F-PNRR-Dotari-2023-5284
- Număr anunț
- SCN1156818
- Autoritate contractantă
- COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496.090 RON
- Valoare atribuită
- 416.776 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2024 15:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1127042
- Termen limită
- 17.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233214
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf
- Criterii de evaluare.pdf
- FisaDate_DF1233214.pdf
- Fise tehnice laborator IT.pdf
- Fise tehnice laborator scolar.pdf
- Fise tehnice sali de clasa.pdf
- Formulare -IT.pdf
- Model Contract - IT.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFO PC ELECTRIC S.R.L. CUI 45282610
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
416.776 RON
din 496.090 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 79.314 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.