Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

Servicii de curatenie

Număr anunț
SCN1156811
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
BLA SHINE SRL (CUI 30981661)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.954,69 RON
Valoare atribuită
111.206,20 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
05.12.2024 15:28
Anunț de atribuire
SCNA1117207
Termen limită
18.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233235

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLA SHINE SRL CUI RO30981661
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MUNBROH S.R.L. CUI 38041334

Valoare atribuită

111.206,20 RON

din 129.954,69 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 18.748,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.