Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

„Service imprimante, copiatoare, centrale telefonice si achizitie piese de schimb pentru calculatoare, imprimante si copiatoare, retea de telefonie si retea de calculatoare”

Număr anunț
SCN1156790
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.399 RON
Valoare atribuită
132.575 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
05.12.2024 10:47
Anunț de atribuire
SCNA1117263
Termen limită
18.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232882

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

132.575 RON

din 136.399 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 3.824 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.