Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Mobilier didactic pentru Liceul Teologic Sfântul Nicodim Târgu Jiu in cadrul proiectului „Creșterea calității infrastructurii de învățământ prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unităților de învățământ din Municipiul Targu Jiu”.

Număr anunț
CN1076035
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
WOODART SRL (CUI 11287940)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334.485,20 RON
Valoare atribuită
331.810 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
06.12.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1148242
Termen limită
10.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
746834-2024
Documentație de atribuire
DF1233170

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VISA S.R.L. CUI RO 6146812
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

331.810 RON

din 334.485,20 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.675,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.