Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Atribuire contract de lucrari pentru proiectul: “Investiții în clădirile publice din comuna Cocorăștii Colț, Județul Prahova, în vederea îmbunătățirii eficienței energetice și reducerea emisiilor cu efect de seră-Școala Gimnazială Cocorăștii Colț”

Număr anunț
SCN1156840
Autoritate contractantă
COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.719.125,30 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
06.12.2024 09:47
Anunț de atribuire
SCNA1124096
Termen limită
20.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233160

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

0 RON

din 3.719.125,30 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.719.125,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.