Atribuită Anunț de participare

Lucrari de construire sediu administrativ Crescatoria de fazani Gherghita - D.S. Prahova

Număr anunț
SCN1156829
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
IULI COX S.R.L. (CUI 35637120)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500.867,70 RON
Valoare atribuită
2.715.317,49 RON
Data publicării
06.12.2024 08:19
Anunț de atribuire
SCNA1116708
Termen limită
23.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233254

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IULI COX S.R.L. CUI RO35637120
Subcontractanți 2
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
VIAPONT AG S.R.L. CUI 43564372

Valoare atribuită

2.715.317,49 RON

din 2.500.867,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.