Atribuită
Anunț de participare
2021-I-507 Lift CONSTANȚA - „Lucrări de amenajare lift Pavilion A în cazarma 507 Constanța” – (proiectare și execuție)
- Număr anunț
- SCN1156918
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- PRIMO SRL (CUI 4650642)
- Cod CPV
- 45220000-5 · Lucrari de inginerie si de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.476.055,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.476.000 RON
- Data publicării
- 09.12.2024 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1119078
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233574
Documente
Documentația de atribuire
- 20241209_N_A###_ Model contract_507 CT Lift.doc.p7s
- CS si Anexe.7z.p7s
- FisaDate_DF1233574.pdf
- Formulare.7z.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Valoare atribuită
1.476.000 RON
din 1.476.055,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro