Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Intarire retea in vederea alimentarii cu energie electrica locuinta Sotrile, sat Seciuri, jud. Prahova-utilizator cf. ATR. nr. 3010211108940/23.11.2021 si anexa exploatatie agricola apartinand utilizatorului cf. ATR nr. 3010230830145/07.03.2024
- Număr anunț
- SCN1156880
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- MAROK ENERGY SRL (CUI 32597650)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643.633,24 RON
- Valoare atribuită
- 642.671,78 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2024 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1119686
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233309
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAROK ENERGY SRL CUI 32597650
Asociați 1
SIMCO INTERNATIONAL IMPEX SRL CUI RO 5158762
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLORICON SALUB SRL CUI RO 2992339
Terți susținători 1
LESMONTAJ SRL CUI RO 7502551
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ESRA SRL CUI RO 1348462
Valoare atribuită
642.671,78 RON
din 643.633,24 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 961,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.