Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari in cadrul proiectului AMENAJARE PISTA DE BICICLETE IN LOCALITATEA SLATINA NERA, COMUNA SASCA MONTANA, JUDETUL CARAS-SEVERIN

Număr anunț
SCN1156955
Autoritate contractantă
COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
Furnizor / câștigător
EDIFICE BUILD SRL (CUI 28065239)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.439.233,98 RON
Valoare atribuită
1.437.213,45 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.12.2024 14:19
Anunț de atribuire
SCNA1117133
Termen limită
30.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233667

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239

Valoare atribuită

1.437.213,45 RON

din 1.439.233,98 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.020,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.