Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Servicii de întreţinere linii cf, aparate de cale şi saboţi de deraiere în Portul Constanţa

Număr anunț
SCN1156928
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
EURO CONSTRUCT SA (CUI 14882178)
Cod CPV
50225000-8 · Servicii de intretinere a liniilor de cai ferate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912.100 RON
Valoare atribuită
1.896.910,87 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
10.12.2024 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1117050
Termen limită
20.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233474

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Asociați 1
D.O.STYLE 99 SRL CUI RO 12299632

Valoare atribuită

1.896.910,87 RON

din 1.912.100 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 15.189,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.