Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INTRETINERE, REPARARE SI VERIFICARE METROLOGICA A CONTOARELOR DE APA RECE
- Număr anunț
- SCN1156994
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
- Cod CPV
- 50411100-0 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.171,40 RON
- Valoare atribuită
- 250.171,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2024 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1116709
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233544
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE ACHIZITIE SECTORIALA DE PRESTARI SERVICII.pdf.p7s
- FisaDate_DF1233544.pdf
- FORMULARE rev .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLUID GROUP HAGEN SRL CUI RO 13430603
Valoare atribuită
250.171,40 RON
din 250.171,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro