Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziția mobilierului în cadrul proiectului „Dotare cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a Școlii Gimnaziale „Simion Lazăr” Lunca Mureșului, din județul Alba” – Echipamente digitale pentru cabinetele școlare Cod F-PNRR-Dotari-2023-2196

Număr anunț
SCN1157099
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
WOODART SRL (CUI 11287940)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368.588,60 RON
Valoare atribuită
366.870 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
13.12.2024 14:10
Anunț de atribuire
SCNA1119757
Termen limită
08.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1233801

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 368.588,60 RON Adjudecat: 366.870 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier pentru sălile de grupă / clasă 314.809,60 RON WOODART 366.870 RON
2 Mobilier pentru laboratorul multidisciplinar 20.790 RON
3 Mobilier pentru cabinetele școlare 32.989 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Valoare atribuită

366.870 RON

din 368.588,60 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.718,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.