Atribuită
Anunț de participare
Kit de reactivi si consumabile pentru determinarea gazelor in sange compatibil cu analizorul GEM PREMIER 5000
- Număr anunț
- SCN1157080
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624.000 RON
- Valoare atribuită
- 624.000 RON
- Data publicării
- 13.12.2024 05:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1116960
- Termen limită
- 20.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1233640
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE_signed.pdf
- FisaDate_DF1233640.pdf
- MODEL FORMULARE_signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
624.000 RON
din 624.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro