Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Imprimante multifunctionale A3 color – 10 buc
- Număr anunț
- CN1076367
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 234.610 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2024 12:13
- Anunț de atribuire
- CAN1152096
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 769212-2024
- Documentație de atribuire
- DF1233837
Documente
Documentația de atribuire
- 3 CS A3 10 buc.pdf.p7s
- 4 Contract A3 10 buc.pdf.p7s
- 5 Formulare A3 color.doc.p7s
- FisaDate_DF1233837.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
234.610 RON
din 250.000 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 15.390 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.