Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat

Produse de ingrijire personala

Număr anunț
SCN1157122
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.233 RON
Valoare atribuită
15.538,15 RON 33,1% sub estimat
Data publicării
16.12.2024 07:55
Anunț de atribuire
SCNA1117288
Termen limită
15.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1233604

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
COMTIB SRL CUI RO 12613866

Valoare atribuită

15.538,15 RON

din 23.233 RON estimat 33,1%

Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 7.694,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.