Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat
Servicii de asigurare a riscurilor de bază (incendiu și alte riscuri) si a pierderilor de venit datorate intreruperii funcționării CEE CURCUBĂTA
- Număr anunț
- SCN1157201
- Autoritate contractantă
- SAPE S.A. (CUI 33134190)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC BROKER GROUP BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 16227221)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 211.843 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2024 14:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1117343
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234020
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa A a Caietului de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini asigurare CEE Curcubata-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234020.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Propunere contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLANTIC BROKER GROUP BROKER DE ASIGURARE SRL CUI 16227221
Valoare atribuită
211.843 RON
din 300.000 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 88.157 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.