Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

„Dotarea cu echipamente ITC, mobilier si materiale didactice a Liceului Tehnologic „Stanescu Valerian”

Număr anunț
SCN1157176
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
EVO COMPUTERS S.R.L. (CUI 20463883)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558.878,38 RON
Valoare atribuită
509.400 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
17.12.2024 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1121356
Termen limită
09.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1233987

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422

Valoare atribuită

509.400 RON

din 558.878,38 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 49.478,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.