Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de pază a pădurilor și realizarea serviciilor silvice conexe pentru fondul forestier proprietate publică a primăriei Comunei Pomârla în suprafață de 1769,96 ha

Număr anunț
SCN1157290
Autoritate contractantă
COMUNA POMIRLA (CUI 3503678)
Furnizor / câștigător
OCOLUL SILVIC BAŞOTĂ (CUI 42988949)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589.998,47 RON
Valoare atribuită
589.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.12.2024 16:16
Anunț de atribuire
SCNA1116419
Termen limită
30.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1234263

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

589.000 RON

din 589.998,47 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 998,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.