Atribuită Anunț de participare

Echipamente de imprastiere material antiderapant tip sararita – 2 loturi

Număr anunț
SCN1157235
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34921000-9 · Echipament de intretinere rutiera (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520.000 RON
Valoare atribuită
520.000 RON
Data publicării
18.12.2024 08:40
Anunț de atribuire
SCNA1119165
Termen limită
14.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234111

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 520.000 RON Adjudecat: 520.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament de imprastiere material antiderapant tip sararita de… 206.000 RON B.T. BEST TOOLS COMPANY 206.000 RON
2 Echipament de imprastiere material antiderapant tip sararita de… 314.000 RON S.C. B.T. BEST TOOLS COMPANY S.R.L. 314.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

520.000 RON

din 520.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.