Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat

Dotări în cadrul proiectului ’’Reabilitarea și modernizarea Centrului de Servicii de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu pentru persoane adulte cu dizabilităti Botoșani”

Număr anunț
SCN1157378
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33150000-6 · Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304.242,33 RON
Valoare atribuită
215.000 RON 29,3% sub estimat
Data publicării
19.12.2024 16:21
Anunț de atribuire
SCNA1116866
Termen limită
03.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234422

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 304.242,33 RON Adjudecat: 215.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si… 215.614,65 RON BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 215.000 RON ↓0,3%
2 Echipamente medicale 44.562,38 RON Anulat
3 Echipamente fitness 18.390 RON Anulat
4 Articole si echipamente de sport 18.902 RON Anulat
5 Diverse tipuri de mobilier 3.128 RON Anulat
6 Articole de lenjerie si accesorii de baie 3.645,30 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

215.000 RON

din 304.242,33 RON estimat 29,3%

Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 89.242,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.