Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Furnizare de echipamente medicale în vederea implementarii proiectului „Reabilitare și Dotare Centru de Servicii de Recuperare Neuromotorie de tip Ambulatoriu Slobozia”, finantat prin Planul Național de Redresare și Reziliență
- Număr anunț
- SCN1157370
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.837 RON
- Valoare atribuită
- 279.102 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2024 15:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1116928
- Termen limită
- 13.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234335
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet de sarcini si Anexe - Specificatii tehnice-semnat.pdf.p7m
- 3. Clauze contractuale-semnat.pdf.p7m
- 4. Formulare-si-modele-documente-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1234335.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 280.837 RON Adjudecat: 279.102 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
279.102 RON
din 280.837 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.735 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.