Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat
Servicii de asigurare a riscurilor de bază (incendiu și alte riscuri) și a pierderilor de venit datorate întreruperii funcționării CEE HORIA ca urmare a producerii unui risc asigurat, pe o perioadă de 12 luni
- Număr anunț
- SCN1157324
- Autoritate contractantă
- SAPE S.A. (CUI 33134190)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC BROKER GROUP BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 16227221)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.280 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2024 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1117903
- Termen limită
- 16.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234239
Documente
Documentația de atribuire
- 1.2. Caiet de sarcini asigurare CEE Horia nr. 6243 din 06.12.2024-semnat.pdf.p7s
- 1.4. Propunere contract asigurari CEE Horia final-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234239.pdf
- FORMULARE-semnat.zip.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLANTIC BROKER GROUP BROKER DE ASIGURARE SRL CUI 16227221
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRECO ROMANIA GMBH VIENA SUCURSALA BUCUREŞTI CUI 25939245
Valoare atribuită
90.280 RON
din 100.000 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 9.720 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.