Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii: Lucrari de interes public local pentru amenajarea de noi spatii verzi si pentru constructii cu caracter educativ si sportiv -Amenajare Gradina Urbana Nufarul in zona cuprinsa intre strada Meiului, strada Lotus, Complex Lotus si strada Vavilov"

Număr anunț
CN1076533
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
SELINA SRL (CUI 6649997)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare urbana (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.811.296,10 RON
Valoare atribuită
64.137.529,43 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
20.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1166076
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
03.03.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
782990-2024
Documentație de atribuire
DF1234233

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SELINA SRL CUI RO 6649997
Asociați 1
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Subcontractanți 7
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
IMSAURISA SRL CUI 26931797
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
KALUNA S.R.L. CUI RO 20167462
TERMOLINE SRL CUI RO7973044
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MADLEV CONS SRL CUI RO27708093
Subcontractanți 5
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
FLORIVAS SRL CUI RO14964006
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 6
ADIDEM GARDENER SRL CUI RO28089610
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
ERGOCON SRL CUI RO6429568
INSELMA SRL CUI RO 16224829
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

64.137.529,43 RON

din 82.811.296,10 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 18.673.766,67 RON

Deschise acum pe acest cod

5 licitații deschise pe 45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare ur…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.