Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat
Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii: Lucrari de interes public local pentru amenajarea de noi spatii verzi si pentru constructii cu caracter educativ si sportiv -Amenajare Gradina Urbana Nufarul in zona cuprinsa intre strada Meiului, strada Lotus, Complex Lotus si strada Vavilov"
- Număr anunț
- CN1076533
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- SELINA SRL (CUI 6649997)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.811.296,10 RON
- Valoare atribuită
- 64.137.529,43 RON 22,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1166076
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 03.03.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 782990-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234233
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 Documentatie de atribuire.doc.p7s
- 1.2 Acord Contractual.docx.p7s
- 1.3 Conditii generale.docx.p7s
- 1.4 Conditii specifice.docx.p7s
- CS lucrari Gradina urbana Nufarul v1.doc.p7s
- Documentatia tehnica.part1.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part2.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part3.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part4.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part5.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part6.rar.p7s
- Documentatia tehnica.part7.rar.p7s
- FisaDate_DF1234233.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SELINA SRL CUI RO 6649997
Asociați 1
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Subcontractanți 7
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
IMSAURISA SRL CUI 26931797
PRECON TRANSILVANIA S.R.L. CUI 40807310
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
KALUNA S.R.L. CUI RO 20167462
TERMOLINE SRL CUI RO7973044
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MADLEV CONS SRL CUI RO27708093
Subcontractanți 5
AL.SE.RO. IMPEX SRL CUI RO 9341869
FLORIVAS SRL CUI RO14964006
GREEN PLAN PROJECT S.R.L. CUI 40475190
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII BIHOR SA CUI RO 73126
Subcontractanți 6
ACOM DISTRIBUTIE SRL CUI 22850975
ADIDEM GARDENER SRL CUI RO28089610
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
ERGOCON SRL CUI RO6429568
INSELMA SRL CUI RO 16224829
NETENERG SERVICES SRL CUI RO4231539
Valoare atribuită
64.137.529,43 RON
din 82.811.296,10 RON estimat
22,5%
Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 18.673.766,67 RON
Deschise acum pe acest cod
5 licitații deschise pe 45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare ur…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.