Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,6% sub estimat
Achiziționarea serviciilor de asigurare facultativă FULL CASCO pentru 74 autoturisme din parcul auto al Ministerului Investițiilor și Proiectelor Europene
- Număr anunț
- CN1076519
- Autoritate contractantă
- Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
- Furnizor / câștigător
- INTERNATIONAL INSURANCE BROKER SRL (CUI 11590632)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.376 RON
- Valoare atribuită
- 158.097 RON 45,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1142958
- Termen limită
- 23.01.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 783536-2024
- Documentație de atribuire
- DF1234179
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1234179.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract Casco.doc.p7s
- PARC AUTO - anexa 1.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERNATIONAL INSURANCE BROKER SRL CUI 11590632
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
158.097 RON
din 290.376 RON estimat
45,6%
Adjudecat la 54,4% din estimat · economie 132.279 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.