Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Centrifugă deshidratare nămol cu accesorii - furnizare, montare, teste, integrare în aplicația SCADA, punere în funcțiune, instruire personal deservent, efectuarea reviziilor tehnice recomandate de producător și asigurare service la distanță pe perioada de garanție
- Număr anunț
- SCN1157386
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL (CUI 31364907)
- Cod CPV
- 42996900-3 · Echipament de prelucrare a namolului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.248.870 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2024 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1116930
- Termen limită
- 08.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234369
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1234369.pdf
- Sectiunea II Caiet de sarcini.pdf.p7s
- SECTIUNEA III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV- Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL CUI 31364907
Valoare atribuită
1.248.870 RON
din 1.250.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.130 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.