Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat
Achiziția de execuție lucrări, montaj utilaje, echipamente tehnologice și funcționale pentru obiectivul de investiții: "CREȘTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC IN COMUNA VALULUI TRAIAN, JUDEȚUL CONSTANTA "
- Număr anunț
- SCN1157385
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555.800 RON
- Valoare atribuită
- 992.794,89 RON 36,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2024 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1119140
- Termen limită
- 27.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234332
Documente
Documentația de atribuire
- autorizatia de construire.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234332.pdf
- modele formulare.docx.p7s
- PT-Valu lui Traian.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURO-AUDIT SERVICE SRL CUI RO 16869469
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. CUI RO41166842
Valoare atribuită
992.794,89 RON
din 1.555.800 RON estimat
36,2%
Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 563.005,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.