Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

“Construire Complex Muzeal in comuna Cosna, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1157503
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
Cod CPV
45212313-3 · Lucrari de constructii de muzee (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989.000 RON
Valoare atribuită
987.999,10 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.12.2024 16:54
Anunț de atribuire
SCNA1117398
Termen limită
17.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234375

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DORALNIC GRUP SRL CUI 25459522
Subcontractanți 1
ROVALSTONE S.R.L. CUI 24412319
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

987.999,10 RON

din 989.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.