Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Reparatii împrejmuire OS Dorna Candrenilor - dssv

Număr anunț
SCN1157481
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BUCOVINA DARIUS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40920769)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.271,21 RON
Valoare atribuită
101.852,54 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
23.12.2024 13:48
Anunț de atribuire
SCNA1117187
Termen limită
10.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234583

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

101.852,54 RON

din 116.271,21 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 14.418,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.