Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,2% sub estimat

Acumulatori si baterii

Număr anunț
SCN1157475
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MEDIA TEHNO CABLU S.R.L. (CUI 30822984)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461.652 RON
Valoare atribuită
3.609 RON 99,2% sub estimat
Data publicării
23.12.2024 12:48
Anunț de atribuire
SCNA1117859
Termen limită
28.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1234515

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677

Valoare atribuită

3.609 RON

din 461.652 RON estimat 99,2%

Adjudecat la 0,8% din estimat · economie 458.043 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.