Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Papetarie si birotica
- Număr anunț
- SCN1157455
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.776,15 RON
- Valoare atribuită
- 20.111,78 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.12.2024 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1117095
- Termen limită
- 14.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234338
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini papetarie si birotica.pdf
- FisaDate_DF1234338.pdf
- Formular 6- oferta tehnica.docx.p7s
- Model contract furnizare papetarie.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DISTRIB ROM B.P.R. SRL CUI 28053030
Valoare atribuită
20.111,78 RON
din 20.776,15 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 664,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.