Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI in vederea realizarii obiectivului „ASFALTARE DRUMURI SATESTI (3) IN COMUNA BELCESTI, JUDETUL IASI”
- Număr anunț
- SCN1157564
- Autoritate contractantă
- Comuna Belcesti (CUI 4541211)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRO CONSTRUCT SRL (CUI 18361695)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.163.854,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.902.488,65 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 17:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1119350
- Termen limită
- 26.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234867
Documente
Documentația de atribuire
- 11 Referat de verificare-s.pdf
- 12 Memoriu tehnic PTH-s.pdf
- 13 Caiete de sarcini partea 1-s.pdf
- 14 Caiete de sarcini partea 2-s.pdf
- 15 Caiete de sarcini partea 3-s.pdf
- 16 Partea desenata partea 1-s.pdf
- 17 Partea desenata partea 2-s.pdf
- 18 Partea desenata partea 3-s.pdf
- 19 Partea desenata partea 4-s.pdf
- 20 Partea desenata partea 5-s.pdf
- 21 Partea desenata partea 6-s.pdf
- 22 Partea desenata partea 7-s.pdf
- 23 Partea desenata partea 8-s.pdf
- 24 Partea desenata partea 9-s.pdf
- 25 Partea desenata partea 10-s.pdf
- 26 Liste de cantitati de lucrari - fara valori-s.pdf
- CAIET DE SARCINI (2).pdf
- FisaDate_DF1234867.pdf
- FORMULARE EXECUTIE BELCESTI -se.pdf
- INSTRUCTIUNI PT OFERTANTII.pdf
- Model de contract V2 BELCESTI -SE.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Asociați 1
BOGDY TRANS SRL CUI RO 15628896
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Valoare atribuită
4.902.488,65 RON
din 5.163.854,44 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 261.365,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.