Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,3% sub estimat
TRUSA DE PERFUZIE CU AC PLASTIC SI LUER-LOCK
- Număr anunț
- RFD001755
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.400 RON
- Valoare atribuită
- 52.000 RON 82,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 13:29
- Anunț de atribuire
- RFDA001700
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Furnizare Materiale Sanitare-signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII Materiale Sanitare.docx.p7s
- Declaratie persoane care detin functie de conducere-signed.pdf
- FisaDate_DF1211406.pdf
- Formulare furnizare materiale sanitare-SAJ Bihor ETAPA I.doc.p7s
- Instructiuni de utilizare a Sistemului Dinamic de Achizitii-signed.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRAD-RO SRL CUI RO13920524
Valoare atribuită
52.000 RON
din 294.400 RON estimat
82,3%
Adjudecat la 17,7% din estimat · economie 242.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.