Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,2% sub estimat
MANUSI PROTECTIE BIOLOGICA
- Număr anunț
- RFD001741
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.750 RON
- Valoare atribuită
- 11.800 RON 84,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 13:04
- Anunț de atribuire
- RFDA001673
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Furnizare Materiale Sanitare-signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII Materiale Sanitare.docx.p7s
- Declaratie persoane care detin functie de conducere-signed.pdf
- FisaDate_DF1211406.pdf
- Formulare furnizare materiale sanitare-SAJ Bihor ETAPA I.doc.p7s
- Instructiuni de utilizare a Sistemului Dinamic de Achizitii-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
11.800 RON
din 74.750 RON estimat
84,2%
Adjudecat la 15,8% din estimat · economie 62.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.