Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat
OCHELARI DE PROTECTIE
- Număr anunț
- RFD001740
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.138 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON 79,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- RFDA001698
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Furnizare Materiale Sanitare-signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII Materiale Sanitare.docx.p7s
- Declaratie persoane care detin functie de conducere-signed.pdf
- FisaDate_DF1211406.pdf
- Formulare furnizare materiale sanitare-SAJ Bihor ETAPA I.doc.p7s
- Instructiuni de utilizare a Sistemului Dinamic de Achizitii-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDI POWER TRADING S.R.L. CUI 50343986
Valoare atribuită
9.400 RON
din 46.138 RON estimat
79,6%
Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 36.738 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.