Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,7% sub estimat
PUNGA COLECTOARE DE VARSATURA
- Număr anunț
- RFD001735
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.250 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON 68,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2024 12:49
- Anunț de atribuire
- RFDA001695
- Termen limită
- 21.01.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Furnizare Materiale Sanitare-signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII Materiale Sanitare.docx.p7s
- Declaratie persoane care detin functie de conducere-signed.pdf
- FisaDate_DF1211406.pdf
- Formulare furnizare materiale sanitare-SAJ Bihor ETAPA I.doc.p7s
- Instructiuni de utilizare a Sistemului Dinamic de Achizitii-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Valoare atribuită
27.000 RON
din 86.250 RON estimat
68,7%
Adjudecat la 31,3% din estimat · economie 59.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.