Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,0% sub estimat

TESTE DE GLICEMIE

Număr anunț
RFD001731
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
D & G GROUP SRL (CUI 14161406)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON 80,0% sub estimat
Data publicării
24.12.2024 12:40
Anunț de atribuire
RFDA001693
Termen limită
21.01.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
D & G GROUP SRL CUI RO 14161406
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDTEHNIK S.R.L. CUI RO33534404
Terți susținători 1
MEDITECH CMA SRL CUI RO 14238283

Valoare atribuită

40.000 RON

din 200.000 RON estimat 80,0%

Adjudecat la 20,0% din estimat · economie 160.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.