Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,4% sub estimat

CANULE INTRAVENOASE

Număr anunț
RFD001727
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417.987,50 RON
Valoare atribuită
77.550 RON 81,4% sub estimat
Data publicării
24.12.2024 12:28
Anunț de atribuire
RFDA001692
Termen limită
21.01.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROVAL MED SRL CUI RO 14277070

Valoare atribuită

77.550 RON

din 417.987,50 RON estimat 81,4%

Adjudecat la 18,6% din estimat · economie 340.437,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.