Atribuită Cumpărare directă

UNITATE PC CU PROCESOR TIP i3

Număr anunț
DA35855323
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.197,46 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.197,46 RON