Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de întreţinere în perioada de garanţie și post garanţie a autovehiculelor KIA din dotarea STT Timişoara
- Număr anunț
- SCN1157597
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SILVER MOTORS SRL (CUI 17382487)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 49.730 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2024 18:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1117668
- Termen limită
- 20.01.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1234658
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- Draft_contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1234658.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instrctiuni_pentru_candidati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SILVER MOTORS SRL CUI RO 17382487
Valoare atribuită
49.730 RON
din 50.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 270 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.