Anulată Anunț de participare

Lucrări de modernizare/amenajare inclusiv proiectare și asistență tehnică a 18 de agenții aparținând Sucursalelor Zonale – Brașov, București și Prahova

Număr anunț
CN1076782
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.553.469,26 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
27.12.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1142294
Termen limită
17.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
796558-2024
Documentație de atribuire
DF1234652

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 2.553.469,26 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 „Lucrări de modernizare/reamenajare inclusiv proiectare și asis… 1.027.915,69 RON Anulat
2 „Lucrări de modernizare/reamenajare inclusiv proiectare și asis… 415.994,34 RON Anulat
3 „Lucrări de modernizare/reamenajare inclusiv proiectare și asis… 1.109.559,23 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.